sc_1

Ми раді оголосити про проведення зимової школи, яка є ключовою частиною нашого проєкту. Ця ініціатива спрямована на залучення студентів, молодих науковців та фахівців до активного вивчення та обговорення важливості європейських цінностей в освіті, науці та спорті.

Основні Деталі Зимової Школи:

Ця зимова школа стане унікальною можливістю для учасників не тільки здобути нові знання, але й активно обговорювати та розробляти ідеї та стратегії для подальшого впровадження європейських цінностей в Україні. Ми прагнемо створити продуктивне та натхненне середовище для обміну думками та досвідом.

З нетерпінням чекаємо вашої участі!