sc_2

В рамках нашого інноваційного проєкту відбудеться літня школа, присвячена поглибленому вивченню та обговоренню впровадження європейських цінностей в освітні, наукові та спортивні сфери в Україні.

Важливі Деталі Літньої Школи:

Літня школа пропонує унікальну можливість для обміну знаннями та досвідом, сприяє розвитку міжкультурного діалогу та розумінню європейських цінностей. Ми надаємо чудову платформу для мережевого спілкування, професійного зростання та розвитку креативних ідей.

Долучайтеся до нас цього літа для унікального навчального досвіду та станьте частиною нашої спільноти, що прагне до інтеграції європейських цінностей в Україну!