Зимова школа

Вітаємо в нашій "Зимовій Школі" Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в рамках проєкту Європейського Союзу Erasmus+ модуль Jean Monnet «ІНТЕГРАЦІЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ ДО УКРАЇНСЬКОЇ ОСВІТИ, НАУКИ ТА СПОРТУ»!

Запрошуємо студентів спеціальності "Середня освіта (Фізична культура)" першого, другого та третього курсів до участі у незабутньому навчальному досвіді з 19 по 25 лютого та 01-03 березня 2024 року.

Цього року наша програма присвячена інтеграції європейських цінностей у сферах освіти, науки та спорту.

Ми пишаємося тим, що наш проєкт реалізовано за підтримки програми Erasmus+ та співфінансується Європейським Союзом.

Зустрічайте наших спікерів: доцент, координатор проєкт Ярослав Галан; професор Ярослав Зорій; професор Юрій Мосейчук; професор Ян Карпанов.

Долучайтесь до нас для розвитку ваших професійних знань, розширення мережі знайомств та співпраці.

Не пропустіть можливість стати частиною цієї унікальної освітньої події.